Über uns


RateYourB konsepti ustaca olduğu kadar basittir!

Mağaza sahiplerini ve müşterilerini her ikisine de fayda sağlayacak şekilde bir araya getirme vizyonuna sahip genç ve hırslı bir şirketiz. İşletme sahiplerine yönelik konseptimizle, yeni müşterileri kalıcı olarak elde tutmanın kesin avantajını yaratıyoruz.

QR kod ekranımızı kullanarak herkes kazanır – mağaza sahipleri ve müşteriler aynı anda birçok avantajdan yararlanabilir!

 

 


RateYourB’nin arkasında, katılan herkesin onlardan fayda sağlaması durumunda harika iş fikirlerinin başarı şansı olacağına inanan iki hırslı genç adam var!

Düzenli olarak yüksek sayıda ziyaretçi elde etmek için günümüzde birçok esnaf için sürekli büyüyen ürün yelpazesiyle yeni müşterilere ulaşmada ve mevcut müşterileri uzun vadede elde tutmada büyük bir sorun görüyoruz. Bunun nedenini son yıllarda müşteri arama davranışında yaşanan ciddi değişiklikte görüyoruz.


İnternet ve sürekli gelişen dijitalleşme çağında, her türden şirket güçlü bir çevrimiçi varlığa odaklanmak zorundadır. Ama özellikle hizmet sektöründe:

Çevrimiçi varlığı olmayan bir işletmenin geleceği yoktur.

Bu, internetteki, özellikle Google’daki incelemelerin muazzam önemi ile bağlantılıdır, çünkü: Herhangi bir incelemeniz yoksa, yeni misafirleri çekme şansınız neredeyse hiç olmayacak!


Restoranlar, kafeler, barlar, kozmetik ve sağlık stüdyoları veya kuaför gibi hizmet sektöründeki işletmelere yeni düzenli müşterileri hızlı ve kolay bir şekilde kazanabilmeleri için QR kod ekranları satıyoruz.

Bir mağaza sahibi olarak, günün sonunda müşteriniz ile bağlantınızı kaybetme riskiyle karşı karşıyasınız. Burası, sağlayıcı olarak siz ve müşterileriniz arasında kalıcı bir bağ kurmaya başladığımız yerdir.

Müşteriniz mağazanızdaki ekranımızı görür görmez, QR kodunu tarar, size Google’da olumlu bir puan verir ve sizden teşekkür olarak küçük bir hediye alır. Ek olarak, müşteri bir sonraki ziyareti için bir indirim kuponu alır. Müşteriniz bu güzel jestten gerçekten memnundur ve kuponlarını kullanmak için yakında geri gelmekten mutluluk duyacaktır.

İncelemeler, rekabete karşı kendinizi daha iyi konumlandırmanıza ve yeni müşterileri teklifinizden yararlanmaya ikna etmenize yardımcı olur. Günümüzde neredeyse tüm potansiyel müşteriler, yeni bir restoran veya stüdyoyu denemeden önce incelemelere bakıyor. Ancak, hayır, çok az veya kötü yorum birçok müşteriyi oyalayabilir. Bu, yetersiz hizmetin bir işareti olarak yorumlanabilir. Her ikisi de şirketin başarısına kesin bir şekilde katkıda bulunduğundan, Google’da görünürlük ve iyi bir sıralama çok önemlidir. Bu nedenle, sistemimiz size yeni müşteriler kazanmanız ve Google incelemeleri yoluyla satışlarınızı artırmanız için kazançlı bir yol sunar.

Müşterilerinizin potansiyelini etkili bir pazarlama aracı olarak kullanın ve böylece varlığınızı güçlendirin!


Bu pazarlama türü yenilikçi ve yenidir.

Bu teşhir en geç 2 yıl içinde her mağazada olacaktır. Sahipler bunu istediği için değil, rekabetçi kalabilmek için mecbur oldukları için.

  1. Sonunda işinizi dijitalleştirin
  2. Neredeyse hiçbir şey için ucuz reklam!
  3. Müşterilerinize etkili ve doğrudan reklam sağlayın
  4. Müşterileriniz buna bayılacak
  5. Zich yeni Google derecelendirmeleri aldı
  6. YENİ PAZARLAMA YOLUYLA SATIŞLARDA ARTIŞ
  7. DAHA YÜKSEK GOOGLE SIRALAMASINDA YENİ MÜŞTERİLER